Hakkımızda

Diafarma Ecza Deposu ve Medikal Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak, 2003 yılında İstanbul’da kurulduğumuzdan bu yana her geçen yıl ürün yelpazemizi genişleterek hizmetlerimize devam etmekteyiz. T.C Sağlık bakanlığı tarafından onaylı “İhracat Lisansı” ve “Ecza Deposu Ruhsatı” ile dünyanın hemen her yerindeki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Farmasötik ve medikal alanında müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hedef, strateji ve isteklerine uygun hizmeti vermeyi ilke edinmiş genç ve dinamik ekibimizle, sektörde öncü bir firmayız.

Müşterilerin beklentilerini karşılamak için sürekli pazarın ihtiyaçlarına göre kendimizi yeniliyor ve ürün yelpazemizi genişleterek gelişiyoruz.

Hizmet verdiğimiz alanlar diyabetik test şeritleri, insülin kalem iğneleri, anti-kanser, kardiyovasküler ve dermatolojik ilaçlar, tıbbi sarf malzemeleri, laboratuvar reaktifleri, cilt bakım ürünleri, dermal dolgu maddeleri ve kontakt lenslerdir. Markalı ürün tedariğinde dünya çapında müşterilerimiz arasında bilinirliğimiz vardır.